Список форумов Международный инвестиционный форум Международный инвестиционный форум
Инвестиции | Международное сотрудничество | Коммерческая недвижимость | Бизнес-консалтинг
 
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

ПАРТНЁРЫ ФОРУМА:   Компания "Евроконсалтинг"        TWL Contrado GmbH        Ассоциация "Частные инвесторы Украины"

Обзор Simformer (RU)

Плейстоценовий парк - дика природа мамонтової доби

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Международный инвестиционный форум -> Инвестиционные проекты и идеи
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
AtroxЗарегистрирован: 08.01.2011
Сообщения: 3
Откуда: Україна

СообщениеДобавлено: Сб Апр 08, 2017 11:12 pm    Заголовок сообщения: Підстава створення парку Ответить с цитатой

Голубєв Артем пропонує на розгляд підставу створення плейстоценового парку у Чорнобильській зоні відчуження.
http://www.pleistocenepark-chernobyl.com.ua/ekonomichna-skladova-pp/pidstava-stvorennya

Сучасна Чорнобильська зона відчуження - місце унікальне та цікаве з самих різних точок зору, але цей самий інтерес і унікальність від відвідування зони можна багаторазово збільшити за допомогою заселення сюди різноманітних диких тварин льодовикової доби, що притаманні цій території в далекому минулому.
На сьогодні - природоохоронна та пов’язана з нею еко - туристична системи України на думку провідних спеціалістів є неефективними та економічно не збалансованими, від чого страждає, як флора і фауна так і екотуристичний потенціал країни в цілому.
Інтереси та аудиторія туристів буває різна, орнітологам цікаві місця пташиних скупчень, іншим цікаві хижі ссавці та тварини на яких вони полюють у природному середовищі.
Довгий час скептики стверджували (а деякі з них продовжують стверджувати і сьогодні), що створення на території Чорнобильської зони відчуження огородженого туристичного комплексу - парку дикої природи і впровадження на його території програми Pleistocene Rewaildingin in Chernobyl не будуть користуватися попитом на туристичній арені України та світі.
Зона відчуження Чорнобильської атомної електростанції за збігом обставин є (брендом) про який знає весь світ. Українська частина зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення має площу близько 2600 км². Такої території вільної від людей ні де у Європі більше не існує.
Чорнобильська зона включає в себе північ Іванківського району Київської області, де розташовані безпосередньо електростанція, міста Чорнобиль та Прип'ять, північ Поліського району Київської області (в тому числі смт. Поліське і смт. Вільча).
Народицький район Житомирської області з червня 2010 року винесено за межі чорнобильської зони відчуження.
В результаті аварії на чорнобильській ЧАЕС навколо станції утворилася величезна зона, в якій припинена господарська діяльність людини та відсутнє населення. На кинутій людиною території відновилася природа - спорожнілі землі заросли лісом, на них оселилися дикі тварини. Крім кількох сильно забруднених ділянок, радіація практично не впливає на екосистему.
Фактично, сформувався єдиний у своєму роді рефугіум дикої природи - де близько чверті століття території, що знаходяться в ізоляції, перетворилися в унікальний і багато в чому привабливий сформований природою туристичний комплекс України та світу.

Суспільний інтерес до відчужених територій посилюється появою великої кількості якісних ресурсів про місто Чорнобиль і Прип’ять в Інтернеті та появою в світі ряду успішних комп'ютерних ігор з добре візуалізованою сюжетною лінією, де поєднано світ вигаданий і світ реальний. Підвищенню інтересу до реальної зоні відчуження ЧАЕС сприяє і серія книг «S.T.A.L.K.E.R» випущена видавництвом ЕКСМО.
Зростання чорнобильської тематики в навколишньому інформаційному просторі і переходом його в категорію маскульту, збільшується інтерес до зони відчуження у людей, які хочуть відчути себе «справжнім Сталкером» - побігати по зоні не на екрані комп'ютера, а наживо. А багато з них хочуть відвідати зону у вигляді дикого природнього парку.

Такий збіг обставин та факт істотного пом'якшення контрольно-пропускного режиму формує інтерес у пересічного туриста до чорнобильської зони.

Велику роль в популяризації і її моделі існування зіграли випущені американські науково-популярні документальні фільми на схожу за станом тематику: «Життя після людей (Life After People)» від History Channel і «Земля: Життя без людей (Aftermath: Population Zero)» від National Geographic Channel., в яких вчені міркують на тему того, що станеться з нашою планетою, тваринами і рослинами на ній, якщо людина зникне, а також про те, як довго після зникнення людства існуватимуть створені ним пам'ятники і артефакти. Показане у фільмі можливо, тільки якщо всі люди на Землі одночасно зникнуть. Дані фільми засновані на результатах досліджень територій, раптово покинутих людьми, а також можливих наслідків катастроф, які змусили людство покинути обжиті райони.
Де також розповідається про руїни міста Прип'ять, покинутого людьми у 1986 році в результаті катастрофи на атомному реакторі, ці кадри стали наочним прикладом того, у що може перетворитися місто через тридцять років після зникнення людства. Де більшість колись житлових будинків покриті зеленим покровом, а напів зруйновані стіни і частини будівель стануть одним з місць проживання диких тварин.

Саме вал звітів про проникнення в чорнобильську зону відчуження так званих «Сталкерів», якими став насичуватися останнім часом Інтернет, та постійна фіксація не законного проникнення порушників службами охорони зони відчуження сприяло тому, що у 2010 році приймається рішення, згідно з яким Чорнобильську зону може відвідати кожен охочий. Згідно з наказом міністра з надзвичайних ситуацій України, було проведено радіологічне дослідження, розроблені картограми радіаційних рівнів, на основі яких були сформовані безпечні маршрути для відвідувачів певних шматків території Зони. У грудні 2010 року виходить новий наказ МНС, який затвердив нові правила відвідування Чорнобильської зони відчуження громадянами України, іноземними делегаціями та окремими іноземцями. Також були розроблені правила радіаційної безпеки, вимоги, якінеобхідно неухильно виконувати при відвідуванні Зони. У лютому 2011 року ці правила були зареєстровані Міністерством юстиції України та в березні цього ж року вступили в силу. З цього моменту бере початок історія туристичної діяльності в Чорнобильській зоні відчуження згідно з новою програмою.
У тому ж році з’являються перші офіційні туристичні агенції, що пропонують тури до зони.
Проведені дослідження показали, що на шляху проходження розроблених маршрутів 30-ти кілометровій зоні можна перебувати протягом 4-5 днів без особливої ​​шкоди для здоров'я людини, а в 10-ти кілометровій зоні такий термін становив один день.
Якщо правильно поставити логістику та правильно просувати у суспільство цей проект, як унікальний туристичний парк екстремального відпочинку дикої природи, то за попередніми підрахунками, що річно, цей комплекс зможуть відвідувати до мільона туристів. На думку журнала "Forbs" Чорнобиль є одним з найцікавіших місць у світі, який приваблює велику кількість екстремальних туристів.
Екстремальний туризм - вид туризму, що об'єднує всі подорожі пов'язані з активним способом пересування і відпочинку на природі, починає розвиватися з кожним роком все швидше. В Україні та світі з'являються туристичні організації, які пропонують бажаючим гострих відчуттів різноманітні види та місця відпочинку, але такого виду екстремального відпочинку, як відвідування парку дикої природи Чорнобильської зони відчуження не може запропонувати жодна з країн світу.

Аналізуючи туристичний ринок світового БРЕНДУ - "Чорнобиль" можна зробити такі висновки:

За всі роки що діє дозвіл на відвідування зони відчуження туристами, її відвідали мешканці міст з таких держав світу:
Європа:
Норвегія, Швеція, Данія, Ірландія, Німетчина, Північна Ірландія, Шотландія, Великобританія, Бельгия, Франція, Люксимбург, Португалія, Іспанія, Андора, Монако, Італія, Швейцарія, Ліхтинштейн, Австрія, Чехія, Росія, Словакія, Білорусія, Польща, Нідерланди, Данія, Естонія, Латвія, Литва, Фінляндія, Молдова, Румунія, Угорщина, Боснія та Герцоговина, Хорватія, Сербія, Болгарія, Греція, Словенія, Турція, Грузія, Україна.
Азія:
Азейбарджан, Єгипет, Іран, Саудівська Аравія, Об'єднані Арабські Емірати, Катар, Казахстан, Узбекістан, Киргізія, Індія, Таіланд, Вєтнам, Китай, Малайзія, Сингапур, Шри-ланка, Ізраїль, Кипр, Індонезія, Японія, Південна Корея.
Австралія, Нова-Зеландія.
Африка:
Південно Африканська Республіка, Намібія, Ангола, Нігерія, Туніс.
Америка:
Канада, Мексика, Сполучені Штати Америки, Ямайка, Колумбія, Еквадор, Бразилія, Уругвай, Аргентина, Пуерто-Ріко.
Виходячи з цих підрахунків Чорнобильську зону відвідали десятки тисяч туристів.
Що міг би побачити турист відвідавши зону відчуження, якби тут створили парк плейстоценового типу, реінтродуційовавши сюди всю мегафауну льодовикової доби, вцілілу в світі на сьогоднішній день. На цю територію можливо завести тварин лісостепових та лісових зон.
Уявіть собі африканську савану накриту сніговою ковдрою. Кількість видів екваторіальної Африки сьогодні, і зони відчуження в її минулому (до приходу туди людину) приблизно рівні, і якщо вивчити минуле цієї території то ми отримаємо той же парк Серенгеті Африки, але на нашій батьківщині. Тільки він буде зі своїми унікальними видами тварин та зі своїми унікальними і неповторними умовами що створила ядерна катастрофа.
На відміну від звичайних парків та заповідників, у Чорнобильський зоні існують покинуті людьми населені пункти (міста та села), які у свою чергу стали домівкою для диких тварин.

Завдяки цьому збігу обставин - це самий унікальний та перспективний туристичний об'єкт у світі!


Последний раз редактировалось: Atrox (Сб Апр 08, 2017 11:31 pm), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
AtroxЗарегистрирован: 08.01.2011
Сообщения: 3
Откуда: Україна

СообщениеДобавлено: Сб Апр 08, 2017 11:13 pm    Заголовок сообщения: Стисле економічне обгрунтування Ответить с цитатой

Голубєв Артем пропонує на розгляд стисле економічне обгрунтування створення плейстоценового парку у Чорнобильській зоні відчуження.
http://www.pleistocenepark-chernobyl.com.ua/ekonomichna-skladova-pp/ekonomika-etapu-iv

У 2008 році американське видання “Форбс” публікує рейтинг найбільш унікальних туристичних місць. На першому місці — Україна, а саме Чорнобильська зона відчуження. Це повідомлення привертає увагу широких кіл.
Масштаб Чорнобильської зони настільки великий, що його неможливо в повній мірі охопити за один, два або навіть 10 днів відвідування, а при правильно поставленій логістиці та тематичному облаштуванні і за два тижні.
Сьогодні туризм у зону відчуження - популярний і абсолютно легальний. Щорічно тисячі туристів з України та різних країн світу відвідують зону відчуження. Мотиви та зацікавленність у кожного свої.
З моменту видачі дозволу відвідування зони туристами (з 2008-2010 років по сьогодні) різними туристичними організаціями були розроблені програми з маршрутами одноденних, дводенних, трьох, чотирьох та до семиденних екскурсій, як індивідуальних так і групових.
Підчасекскурсій відвідувачи зони бачать лише те що залишили люди після виселення, тобто - старі села, кинуту техніку та дороги, слухають розповіді екскурсоводів про страшне минуле катастрофи.

Турист бачить дику природу зони у вигляді буйної рослинності, що рік за роком розростається та вкриває зону. Світ диких тварин відкривається зазвичай у вигляді дикого кабана, косулі та інколи коней Пржевальського.
На думку багатьох тих, хто вже відвідав зону відчуження цього не достатньо: бо не вистачає різномаїття.
Такі величезні території зони відчуження можуть прийняти на багато більше диких видів тварин, що у свою чергу збільшить цікавість туристичного ринку до зони.

Хто відвідує чорнобильську зону відчуження сьогодні: туристи віком - від 20 до 50 років, як правило успішні професійно з достатньо високим IQ - вище середнього. Іноземці складають по 38-46% є мешканці: скандинавських держав (переважно норвежці), японці, американці, німці, росіяни, решта 15% - українці. Додаткова підгрупа останні 40% - молодь віком від 18 до 24 років з різних країн, що зацікавилася зоною завдяки грі S.T.AL.K.E.R. і однойменної книжкової серії. Для них проводяться окремі тематичні поїздки.
Організації, що надають послуги відвідування зони, приймають замовлення на протязі всього року, і декілька разів на місяць до Київа їдуть охочі відвідати зону туристи, як з України так і з всього світу.


Оцінка вартості екскурсій залежить від кількості осіб в групі, сезонності, погодних умов і національності.

Прийом заявок до спільних виїздів зазвичай замовляється за 4-7 днів до виїзду.


Розподіл вартості турів на людину орієнтовно варіює Табл 1

За офіційними данними державного агентства з управління зоною відчуження потік туристів у 2015 році становить більше ніж 15 тисяч туристів, більшість з яких іноземці. М'яко кажучи, це великий автобус що дня.

За 2016 рік, за словами керівництва ДАЗВ, кількість відвідувачів, яких привозять до зони турфірми, що співпрацюють з агентством, подвоїлася і сягнула 32 тисяч людей.
Джерело: http://www.radiosvoboda.org/a/news/28411893.html

Ціни вказані станом на початок 2016 року і являються умовними та приблизними. Сплата послуг відвідування зони відчуження приймається у: (USD, EUR, RUB, UAH, грн) та інших валютак еквівалентно вартості туру у USD.
Економічний розрахунок вартості відвідування зони відчуження включає:
• Трансфер з Аеропорту, Ж/Д вокзалу, автовокзалу до міста зустрічі групи (ціна за паливо, амортизація транспортного засобу та заробіток водіїв, екскурсоводів, перекладачей).
• Домовленності з дозволами про відвідування зони а адміністрації зони відчуження.
• Харчування у їдальні та зупинка на ночівлю у отелі м.Чорнобиль.
• Реклама турів у СМІ та мережі інтернет (власні сайти).
• Інші супутні витрати що необхідні для залучення більшої кількості туристів та їх комфортного прибування.


Таблиця 1.

Громодянство
Іностранці/Українці
Кількість людей
Транспорт
Компанії/Особистий
Харчування
(або/або)
Вечеря/обід
Екскурсия на 1 день
Вартість від ($)
Громодянство/Транспорт
Екскурсия на 2 дні
Вартість від ($)
Громодянство/Транспорт
Екскурсия на 3 дні
Вартість від ($)
Громодянство/Транспорт
+/- -/+ 1 +/- -/+ + 446/430 348/332
836/640 805/609 1164/870 1117/823
+/- -/+ 2 +/- -/+ + 243/194 227/178 461/363 430/332 649/502 602/455
+/- -/+ 3 +/- -/+ + 227/194 211/178 394/329 363/298 554/456 507/409
+/- -/+ 4 +/- -/+ + 179/154 163/138 317/268 286/237 449/376 402/329
+/- -/+ 5 +/- -/+ + 150/130 134/114 270/231 239/200 386/327 339/280
+/- -/+ 6 +/- -/+ + 131/114 115/98 240/207 209/176 344/295 297/248
+/- -/+ 7 +/- -/+ + 139/120 123/104 264/226 233/195 381/323 334/276
+/- -/+ 8 +/- -/+ + 126/109 110/93 242/208 211/177 350/300 303/253
+/- -/+ 9 +/- -/+ + 116/101 100/85 224/194 193/163 326/281 279/234
+/- -/+ 10 +/- -/+ + 108/95 92/79 210/183 179/152 306/266 259/219
+/- -/+ 11 +/- -/+ + 101/89 85/73 199/175 168/144 291/254 244/207
+/- -/+ 12 +/- -/+ + 95/84 79/68 190/168 159/137 278/244 231/197
+/- -/+ 13 +/- -/+ + 91/81 75/65 182/162 151/131 266/235 219/188
+/- -/+ 14 +/- -/+ + 87/78 71/61 175/156 144/125 257/228 210/181
+/- -/+ 15 +/- -/+ + 83/66 67/50 169/136 138/105 249/199 202/152
+/- -/+ 16 +/- -/+ + 96/80 80/64 193/162 162/131 282/235 235/188
+/- -/+ 17 +/- -/+ + 99/84 83/68 200/171 161/140 290/246 243/199
+/- -/+ 18 +/- -/+ + 95/81 79/65 194/166 163/135 281/240 234/193
+/- -/+ 19 +/- -/+ + 92/79 76/63 188/162 157/131 273/234 226/187
+/- -/+ 20 +/- -/+ + 89/77 73/61 183/158 152/127 266/229 219/182
+/- -/+ 21 +/- -/+ + 87/75 71/60 178/154 147/123 260/225 213/178
+/- -/+ 22 +/- -/+ + 84/73 68/57 174/151 143/120 254/220 207/173
+/- -/+ 23 +/- -/+ + 82/71 66/55 170/148 139/117 249/217 202/170
+/- -/+ 24 +/- -/+ + 88/78 72/62 176/155 145/124 283/252 236/205
+/- -/+ 25 +/- -/+ + 86/76 70/60 173/153 142/122 277/247 230/200
+/- -/+ 26 +/- -/+ + 84/75 68/58 169/150 138/119 271/242 224/195
+/- -/+ 27 +/- -/+ + 82/73 66/57 166/148 135/117 266/238 219/191
+/- -/+ 28 +/- -/+ + 80/71 64/55 163/145 132/114 261/234 214/187
+/- -/+ 29 +/- -/+ + 79/71 63/55 161/144 130/113 257/231 210/184
+/- -/+ 30 +/- -/+ + 77/69 61/53 158/142 127/111 253/228 206/181
+/- -/+ 31 +/- -/+ + 78/70 62/54 161/145 130/114 257/233 210/186
+/- -/+ 32 +/- -/+ + 76/68 60/52 158/143 127/112 253/230 206/183
+/- -/+ 33 +/- -/+ + 75/68 59/52 156/141 125/110 249/226 202/180
+/- -/+ 34 +/- -/+ + 78/69 62/53 180/161 149/130 266/238 219/191
+/- -/+ 35 +/- -/+ + 77/68 61/52 177/159 146/128 262/235 215/188
+/- -/+ 36 +/- -/+ + 76/67 60/51 175/157 144/126 261/235 214/188
+/- -/+ 37 +/- -/+ + 75/66 59/51 173/156 142/125 258/232 211/185
+/- -/+ 38 +/- -/+ + 74/66 58/50 171/154 140/123 255/230 208/183
+/- -/+ 39 +/- -/+ + 73/65 57/49 169/153 138/122 252/228 205/181
+/- -/+ 40 +/- -/+ + 72/64 56/48 166/150 135/119 249/225 202/178
+/- -/+ 41 +/- -/+ + 71/63 55/47 164/148 133/117 246/223 199/176
+/- -/+ 42 +/- -/+ + 70/63 54/47 163/148 132/117 243/220 196/173
+/- -/+ 43 +/- -/+ + 69/62 53/46 161/146 130/115 241/219 194/172
+/- -/+ 44 +/- -/+ + 71/64 55/48 164/150 133/119 249/228 202/180
+/- -/+ 45 +/- -/+ + 70/63 54/47 163/149 132/118 246/225 199/178
+/- -/+ 46 +/- -/+ + 71/64 55/48 164/150 133/119 249/228 202/181
+/- -/+ 47 +/- -/+ + 80/73 64/57 163/150 132/119 246/226 199/179
+/- -/+ 48 +/- -/+ + 70/64 54/48 161/148 130/117 244/224 197/177
+/- -/+ 49 +/- -/+ + 69/63 53/47 159/146 128/115 242/223 195/176
+/- -/+ 50 +/- -/+ + 69/63 53/47 158/145 127/114 240/221 193/174

Посилаючись на офіційні данні кількості відвідувачив туристичної спрямованості від державного агенства з управління зоною відчуження, та данних по цінах від туристичних агенств, що надають туристичні послуги у зоні відчуження, за самими мінімальними підрахунками прибуток з відвідування наведенний у таблиці 2:
Таблиця 2
Туристичний рік
відвідування
Курс дол. США до гривні
Середня ціна за екскурсію для відвідувача
у складі групи з 10 осіб, що триває 1 день
Приблизна офіційна кількість
осіб,що відвідали зону ЧАЕС
Загальна сума за рік
2015 100$/2500 2500 грн. 15 000 осіб 375 500 00 млн.грн
2016 100$/2750 2750 грн. 32 000 осіб 88 000 000 млн.грн


Для розрахунку вартості екскурсій більше 3 діб необхідно звертатися заздалегіть, обговорюючи бажаний період, кількість людей у групі та їх громодянство.
Ціни вказані для стандартного маршруту, тому вони можуть змінюватися в залежності від пори року і обраної програми та маршруту поїздки.
Для громодян інших країн є послуга супроводу англомовного екскурсоводу.
Вартість туру на екскурсію одного дня при цьому приблизно збільшується для групи у 20 та 50 чоловік з усіма послугами туристичних компаній від 6 до 11$. Для 1 людини приблизно на 16$.
Дводенна поїздка з усіма послугами туристичних компаній - для однієї людини з перекладачем приблизно збільшується сплата від 160 до 200$, для групи у 20 людей приблизно від 27 до 30$, на 50 чоловік від 20 до 25$, на 15 чоловік від 30 до 35$.
Триденна подорож з усіма послугами туристичних компаній - для однієї людини з перекладачем приблизно збільшується вартість від 230 до 250$, на 15 чоловік від 45 до 50$, для групи у 20 людей від 40 до 45$, на 50 чоловік від 30 до 35$.
В таких туристичних турах організатори під час регістрації членів групи для екскурсії рекомендують додатково замовити індивідуальний дозиметр, зазвичай, як показує практика відвідувачи при собі їх не мають. На цей випадок туристична компанія пропонує відвідувачам придбати або взяти в аренду дизиметр на час їх перебування в зоні. Який буде постійно інформувати власника про рівень радіації місцевості, на якій він перебуває, а в кінці дня покаже точну величину отриманої ним за час екскурсії дози.
Дозиметр-радіометр побутовий.
Виробник: залежить від туристичного оператора.

Ви можете взяти цей дозиметр на прокат – вартість від 11 до 21$ / день в залежності від марки обраного пристрою.

Кінцева вартість дозиметра для туристів ставить: від 190$
Як акційне заохочування для учасників поїздок в Чорнобильську зону, існує скидка у вигляді ціни, яка становить від 188$ + безкоштовний чохол.

Додаткова опція - авіаційні екскурсії в Чорнобильську зону відчуження

При відвідуваннні зони у вигляді авіаекскурсії обмежень у віці не має, це дозволяє людям молодше 18 років побачити Чорнобильську зону відчуження!
Вартість авіатуру в чорнобильську зону розраховується:
1 людина: 500 ($)
2 людини група: 400 ($) з кожного відвідувача
3 людини група: 300 ($) з кожного відвідувача
Тривалість екскурсії: 4-6 годин (включно з підвезенням туристів на аеродром).
Час проведення авіоекскурсій: ранок 8-10, вечір 16-18 годин.
Тривалість авіоекскурсіі: ~ 2-2,5 години.
Обмеження по вазі: 125кг для 1-го туриста, 165кг для 2-х туристів, 290кг для 3-х туристів або виходячи з технічних вимог літального засобу.

Правильний підхід до облаштування безпечних видовищних туристичних маршрутів, насичених різноманітними представниками тваринного світу у поєднанні з покинутою та занедбанною антропогенною інфроструктурою Чорнобильської зони зробить такий парк одним з найпривабливіших туристичних об'ктів в світі.


Последний раз редактировалось: Atrox (Сб Апр 08, 2017 11:32 pm), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
AtroxЗарегистрирован: 08.01.2011
Сообщения: 3
Откуда: Україна

СообщениеДобавлено: Сб Апр 08, 2017 11:22 pm    Заголовок сообщения: Загальний опис створення парку в Чорнобилі Ответить с цитатой

Голубєв Артем - ландшафтний дизайнер та палеореконструктор екосистем епохи ссавців, розробив інвестиційний проект - http://www.pleistocenepark-chernobyl.com.ua/
На базі цієї моделі сайту, пропонує на Ваш розгляд першу презентаційну ознайомчу частину бізнес-плану зі створення "Міжнародного всесезонного багатофункціонального науково-туристичного комплексу - Плейстоценовий парк північного типу - "Чорнобиль", в якому буде запропоновано широкий перелік туристичних послуг для потенційного споживача.

Сайт створений для державних чиновників, корпорацій, приватних осіб, організацій і просто небайдужих і захоплених природою людей, залучених до процесу надання широкого комплексу туристичних послуг у системі природокористування при охороні навколишнього середовища.Україна має у своєму розпорядженні можливість створити на території Чорнобильської зони відчуження найбільший та найунікальнійший у Європі туристичний природоохоронний об'єкт, який за збігом обставин здобув статус міжнародного "БРЕНДУ".
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Международный инвестиционный форум -> Инвестиционные проекты и идеи Часовой пояс: GMT + 3
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах

Социальные сети:

Полезные ссылки: Регистрация предприятий и представительств в Украине | Получение выписки из реестра ЕГРПОУ | Разрешение на работу в Украине | Получение ИНН в Украине для иностранца | Бухгалтерские услуги в Украине | Разработка бизнес-планов | Регистрация фирм в Германии | Регистрация фирм в Украине |Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group